Megoldatlan

Járdaszegély

Az Etele teret néhány éve teljesen átépítették - mostanában szívesen nevezik "intermodális csomópont"-nak.
A járdaszegélyek több helyen (pl. a 103-as busz végállomásánál) már tönkrementek, kifejezetten balesetveszélyesek.
Akadálymentesség pedig hol van, hol nincs - de inkább nincs.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (10196)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Tisztelt Levélíró!

    A BKV Zrt. jelen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Az a néhány év lassan 20.

    1997. szeptemberében kezdődött a tér átépítése. Azóta meg nem igazán volt foltozva sem.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pártos György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mindenhol áll a gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdák hiánya a Flórián téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére