Válaszra vár

Fedlap megsüllyedt

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.05.27.

MVM Főgáz válasza:
"Az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. nem végzett burkolatbontással járó tevékenységet az elmúlt öt évben a tárgyi szerelvény körül (Királyok útja 211. - Veszta köz kereszteződése). Kollégáink a helyszínen megállapították, hogy a szerelvény mellett illetve teljes útszélességben került sor az útburkolat javítására, valamely kivitelező cég által. Emiatt az aszfalt megsüllyedt, ezáltal a mellékelt fotókon látható állapot alakult ki. Fentiek alapján az útburkolathelyreállítást végző cég felkeresését javasoljuk."

---

Jelzett helyszínen lévő fedlap megsüllyedt, illetve körülötte kezd elfogyni az aszfalt, ezért kárt okoz az erre közlekedő járművek futóművében.
Kérjük az Illetékest, javítsa a fedlapot!

Pontos helyszín:
47.59088204918127, 19.06574485200149

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 223

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő fedlap megsüllyedt, illetve körülötte kezd elfogyni az aszfalt, ezért kárt okoz az erre közlekedő járművek futóművében. Kérjük az Illetékest, javítsa a fedlapot! Pontos helyszín: 47.59088204918127, 19.06574485200149"-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.27. MVM Főgáz válasza: "Az MVM Főgáz Földgázhálózati K...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    Fedlap megsüllyedt - Járókelő.hu. Ha megosztod, megoldod. - Jarokelo.hu

    Az MVM Főgáz Földgázhálózat
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rossz állapotú csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margitliget utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Erősen kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére