Válaszra vár

kerékpáros jelzéseket összekeverték

Anonim Járókelő

Korábban felbontották a térkő burkolatot a kerékpárúton, és úgy rakták vissza a kerékpáros útburkolati jelzést, hogy összecserélték, összekeverték a térköveket. Ugyanez a helyzet a gyalogos jelzéssel is, mert annál is összekeverték a térköveket. Kérem intézkedjenek arról, hogy szedjék fel a térkövet és az eredeti formájában rakják ki a kerékpáros és a gyalogos jelzéseket.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 189

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére