Megoldásra vár

benőtte a fű a kerékpárutat

Anonim Járókelő

Benőtte a fű a Váci út mentén.található kerékpárutat. a Juta utca és a Gács utca közötti szakaszon (a bank és a Nexon irodaház között).

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 187

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.

    Útfenntartási Főosztály

    e-...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére