Válaszra vár

Szemét a Völgy utca és Hűvösvölgyi út kereszteződősében

Kérem a szemetet eltakarítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 187

Hozzászólások

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldhulladék és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Teli szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére