Megoldott

Lépcső egyik korlátrögzítése hiányzik

A Várfok u.-hoz vezető lépcső egyik korlátrögzítése hiányzik

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "A Várfok u.-hoz vezető lépcső egyik korlátrögzítése hiányzik"-ról "Lépcső egyik korlátrögzítése hiányzik"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 101857 számú bejelentésben szereplő lépcső és korlátja még garanciális, így a problémát jeleztük a Kivitelező cég felé. A javítást várhatóan ők fogják elvégezni, addig kérjük sz...
  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítása megtörtént. Köszönjük szépen!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Hiányzó rámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: Budapest Közút
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Hiányzó rámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: Budapest Közút
    Március 15. tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Miért magas a padka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére