Megoldatlan

Kidobott fotel

Tisztelt Illetékes!

A Tatai utca 81. számnál, az épület tövében található a képen látható kidobott fotel. Kérem, hogy szállítsák el az illegálisan lerakott hulladékot. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Tatai u. 81

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, az alábbiakról tudom tájékoztatni:

    A főváros köztisztaságáról szóló 48/1994.(VIII.1.) Főv. Kgy. rendelet 3. §-a, valamint a Budapest Főváros XIV. Kerület
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegálisan lerakott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hajdu Ádám
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Építési és egyéb hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lev Lev
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinkotai út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére