Válaszra vár

Folyik a víz

Anonim Járókelő

Folyik a víz egy korábban felásott területen, amit visszatemettek.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Farkaserdő u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Folyik a víz!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benkovits Jozsef
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló csatorna fed lap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Bárdos Artúr utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Botlásveszély aknafedélnél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére