Megoldásra vár

Kuka ürítés

Kukából folyik a szemét. Sajnos minden nap ez a helyzet reggel.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Kovács István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Állandó probléma a kevés szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hungária körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Baross utcán kirakott bútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére