Megoldásra vár

Beszakad járda

FRISSÍTÉS 2022.05.19.
XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztály válasza: A jelölt járdaszakasz, megálló a Főváros kezelésében, a BKK üzemeltetésében áll. A megálló kövezetének javítása kapcsán ők illetékesek eljárni ezért kérjük, hogy panaszával keresse fel közvetlenül őket.

----

Tisztelt járókelők a mai nap vettem észre hogy Mártírok útja határ út busz megállóban lévő kövek alatt be szakadt legyenek kedvesek el hárítani ezt a veszélyes be szakadást mert aki gyengén látó vagy akar nem veszi észre ezt a beszakadhat bármikor el tud esni benne legyenek kedvesek orvosolni ezt a hibát

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Tuba u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0019830/2022

    Járókelő.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00101760

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését! Tájékoztatjuk, hogy a bejelentéssel kapcso...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt járókelők a mai nap vettem észre hogy Mártírok útja határ út busz megállóban lévő kövek alatt be szakadt legyenek kedvesek el hárítani ezt a veszélyes be szakadást mert aki gyengén látó vagy akar nem veszi észre ezt a beszakadhat bármikor el tud esni benne legyenek kedvesek orvosolni ezt a hibát"-ról "FRISSÍTÉS 20...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését!
    Tájékoztatjuk, hogy az Ön által jelölt járdaszakasz, megálló a Főváros kezelésében, a BKK üzemeltetésében áll. A megálló kövezetének javítása kapcsán ők ille...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerti tó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Károly utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére