Megoldatlan

Elhagyott, lepusztult állapotú motorgépjármū

Tavaly õsz óta áll egy lámpaoszlopnak támasztva a Magyar Sport Háza elõtt (az Istvánmezei úti autó-bejárattól balra, az elsõ parkoló automata melletti lámpaoszlop) egy rozsdás, súlyosan lepusztult állapotú, jelzés nélküli robogó, amit folyamatosan kerülgetni kell (a parkolóóra mellett, a járdán van), és az állapota veszélyes mindenkire. Ideje lenne elszállítani.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Istvánmezei út 2a

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Kedves Járókelő!
    A Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályok értelmében nem intézkedhet. A bejelentésedet emiatt "Megoldhatatlanként" zárjuk.
    Köszönjük a megértésed!
    A Járókelő csapatának nevében:Kriszta
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvény 20. § (2) - (3)
    bekezdései szerint a közterület-felügyelet a hatósági jelzés nélküli olyan
    járművet tudja elszállítani
    ...
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Csatolom a képeket. Az utca szégyene a jármű.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Csatolom a képeket. Az utca szégyene a jármű.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Csatolom a képeket. Az utca szégyene a jármű.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Csatolom a képeket. Az utca szégyene a jármű.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!

    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ill
    ...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    roncsautók az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Ilosvai Selymes utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére