Megoldásra vár

Megsüllyedt járda

Nagy gödör keletkezett a járdán a Magyar tudósok körútja - Hevesi György út sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Magyar Tudósok Körútja 2

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. június 8., szerda 12:46
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére