Megoldott

Kiégett jármű

Ez Zugló szégyene....Elszállítani nem tudja zugló, de újabb parkolási övezetek kialakítására van pénz.....szánalmas....
Köszönöm ha intézetek Járókelő!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 28b

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A bejelentett kiégett lakóautó a mai napon elszállításra került a Francia
    út 29-32. szám elől.

    Üdvözlettel:
    Ügyfélszolgálati Iroda

    Jarokelo.hu ezt írta (időpont: 2022. máj. 1
    ...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendszám nélküli, teljesen kiégett lakóautó, elszállítás ideje és helye: 2022. május 18. napon 13:21 perc, Budapest, XIV. ker. Francia út 29-32. szám elől. (Tárolás: Total-Kár Kft. 1105 Budapest, Kere...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Lev Lev bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    roncsautók az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Ilosvai Selymes utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére