Megoldásra vár

Széles repedések a járdán Pannonhalmi út

Széles repedések a járdán a Pannonhalmi út páratlan oldalán.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pannonhalmi út 25

Hozzászólások

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Valószínűleg hamarosan javítva lesz.
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. május 24., kedd 10:57
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére