Megoldásra vár

Befejezetlen járda Sasadi út 24.

Befejezetlen járda a Sasadi út 24. előtt egy közműakna mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sasadi út 24

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. május 24., kedd 10:55
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére