Válaszra vár

Fa metszése

FRISSÍTÉS 2022.05.26.
FŐKERT válasza:a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.

----

Várható a fa metszése?

Sajnos a gyalogos nem látja rendesen a közeledő autóst, az autós pedig a gyalogost. - itt egy zebra van...

Budapest, Mexikói út 11a, 1149 Magyarország

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 11a

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Várható a fa metszése? Sajnos a gyalogos nem látja rendesen a közeledő autóst, az autós pedig a gyalogost. - itt egy zebra van... Budapest, Mexikói út 11a, 1149 Magyarország"-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.26. FŐKERT válasza:a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz. ---- V...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ++
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közútra belógó bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kettétört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Budapest, Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére