Megoldásra vár

Kidobott szemét kupac

Ismétlődően kihelyezett szemét

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Park

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. május 18., szerda 17:33
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Vágó Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    elhagyott autógumik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Than Károly utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szeméttároló hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére