Megoldásra vár

Iszonyatosan szemetes környék

Anonim Járókelő

Gusztustalan az egész környék.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Váli u. 14

Hozzászólások

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Esetleg a pláza is besegíthetne az önkormányzatnak, vagy annak aki kihelyezte ezt a kukát itt.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. május 18., szerda 17:30
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos pont akkor fogy el sokak innivalója és étele, mikor ennyire eltávolodtak a közeli plázától.

    Esetleg a pláza is besegíthetne az önkormányzatnak, vagy annak aki kihelyezte ezt a kukát itt.

    -gya...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    elhagyott autógumik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Than Károly utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szeméttároló hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére