Megoldott

Összefirkálták

Összefirkálták :). Kérem mossák le! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szebeni u. 40

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Összefirkálták :)"-ról "Összefirkálták"-ra.

  • B. Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/2460/1/2022/V3

    Tájékoztatjuk, hogy Közterületi-Műszaki Csoportunk a bejelentésben szerepl
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • A bizotnságos városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lipthay utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Firkás elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Csokonai utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére