Válaszra vár

Boráros téri reklámtáblák

FRISSÍTÉS: 2022.06.03.
MÁV-HÉV Zrt. válasza:
"Az adott földterület, ahol ezek az eszközök találhatók, a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában és a FŐKERT kezelésében állnak. Javasolják, hogy bejelentésével velük vegye fel a kapcsolatot."
----------------
A Boráros tér HÉV-állomás és a 2-es villamos megállója között található két ronda, rozsdás hirdetőtábla. A jobb oldali legalább 20-30 éves lehet, lassan már muzeális értékű.
A táblák nélkül valamelyest rendezettebb, kevésbé "balkános" lenne a csomópont.
Kérem távolítsák el a képen látható, vélhetőleg illegálisan elhelyezett táblákat!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér H

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A Boráros tér HÉV-állomás és a 2-es villamos megállója között található két ronda, rozsdás hirdetőtábla. A jobb oldali legalább 20-30 éves lehet, lassan már muzeális értékű. A táblák nélkül valamelyest rendezettebb, kevésbé "balkános" lenne a csomópont. Kérem távolítsák el a képen látható, vélhetőleg il...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV-HÉV Zrt."-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0018829-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00101455

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság arról tájékoztatott,
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Szécsi András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére