Válaszra vár

Széteső kerékpárút

Szeretnék érdeklődni, hogy akkor ezt most végleg átadtuk-e az enyészetnek, vagy ebben az évtizedben várható-e még a hiba kijavítása?

A csatolt kép friss, az előzményekből látszik, hogy évek óta egyre rosszabb a helyzet. Szerintem veszélyes, de úgy tűnik, hogy az út kezelője nem osztja a véleményem, mivel a beígért javításra nem kerül sor.

Előzmény: https://jarokelo.hu//76148

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csepeli út 10

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    XXI. kerület Csepeli Városgazda az illetékes
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Konta Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére