Megoldott

Kukák az úttesten 3.0

Tisztelt Illetékes!

Sajnos visszatértünk ugyanabba az alapállapotba, amit a korábbi, ugyanerről szóló bejelentés írt le.
Kukák az úttesten
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/53614/kukak-az-uttesten

Kérem a hiba elhárításáról intézkedni szíveskedjenek!

Tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Bocskai u. 64

Hozzászólások

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    A kukák a héten szépen a helyükre kerültek, köszönjük!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink figyelmét felhívtuk arra, hogy az edényeket az út szélére helyezzék vissza.

    Tisztelettel: BKM FKF Hulladékgazdálkodási Di...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Káposztásmegyer, Mogyoródi-patak (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszabadult purhab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Matula Gergely
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Rákóczi híd (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére