Megoldásra vár

Ismét kiáll a kockakő

Ismét kiáll a kockakő a 32-es busz végállomásánál. Korábbi bejelentés alapján a 13. kerület az illetékes.
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/29953/kiall-a-kockako

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Göncz Árpád városközpont M

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás. Megoldásra vár.
  • Otocolobus Manul visszajelzésére vár.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közszolgáltató Zrt. a helyreállítást legkésőbb május 31. napjáig elvégzi.
    tisztelettel

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    Szociális és Köznevelési Osztály
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beomlott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Ipoly utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Beszakadt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére