Megoldott

Kiáll a kockakő

2019.02.21. Frissítés

Tisztelt "Járókelő"!

A honlapukon 29953 számon nyilvántartott bejelentéssel kapcsolatosan jelezzük, hogy a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. minden bizonnyal téves információ alapján tette át az ügyet a Fővárosi Önkormányzathoz, tekintettel arra, hogy a hibás kőburkolat nem a főváros tulajdonában lévő területen található, hanem a Váci úttal szomszédos, 27815/9 hrsz-ú ingatlanon. Az érintett terület aktuális tulajdonviszonyairól azonban nem rendelkezünk ismeretekkel, erről a földhivatal, illetve esetleg a kerület rendelkezik/rendelkezhet naprakész adatokkal.

üdvözlettel:

Györkös Gábor
csoportvezető

telefon: +36 1 999-92-41
email: gyorkosg@budapest.hu
Főpolgármesteri Hivatal
Városigazgatóság Főosztály

--- Eredeti bejelentés ---

Kiáll a kockakő a járdából. Rendkívül balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest Munkások (Workers' Statue)

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom, mikor fogok arra járni megint.
  • Otocolobus Manul visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.

    A lapkőburkolat helyreállításáról gondoskodunk, előreláthatólag március 15-ig a felületet újrarakjuk.

    Tisztelettel,

    Sebeszta Attila
    divízióvezető
    XII
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés leírását "Kiáll a kockakő a járdából. Rendkívül balesetveszélyes."-ról "2019.02.21. Frissítés Tisztelt "Járókelő"! A honlapukon 29953 számon nyilvántartott bejelentéssel kapcsolatosan jelezzük, hogy a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. minden bizonnyal téves információ alapján tette át az ügyet a Fővárosi Önkormányzatho...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt "Járókelő"!

    A honlapukon 29953 számon nyilvántartott bejelentéssel kapcsolatosan jelezzük, hogy a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. minden bizonnyal téves információ alapján tette át az ü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-18410/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagy akár el is küldhetnénk újra.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Maradhat a státusz.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem nagyon fogok erre járni mostanában.
  • Otocolobus Manul visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.

    A lapkőfelület javításáról és gyommentesítéséről augusztus 10-ig gondoskodunk.

    Tisztelettel,

    Sebeszta Attila
    divízióvezető
    XIII. Kerületi Közszolgált
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem érkezett válasz az ügyre irányadó elintézési határidőben. Kérem újra küldeni!
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap kiáll a keretéből

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Vécsey utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Otthagyott törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Dániel út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú járdák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Láng Endre utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére