Megoldásra vár

Hiányos járda

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen elfogyott az aszfalt a járda részen.
Kérjük az Illetékest, hogy javítsa!

Pontos helyszín:
47.48802484729224, 19.166111677941508

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Porcelán u. 3

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A tárgyban jelzett számú bejelentéssel érintett járdahibát már észleltük, javítására megtettük a szükséges intézkedést. A megvalósulásig szíves türelmüket kérjük.

    Üdvözlettel:

    dr
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére