Megoldatlan

keskeny járda

Anonim Járókelő

Keskeny a járda a Váci út 190 előtt, mert ott nagyjából 10 méter hosszúságban nincs külön kerékpársáv, ezért a járdán a kerékpárosok száguldanak el a gyalogosok mellett. Ez így nem biztonságos a gyalogosoknak. A képen ahol le van nyírva a fű az a rész még járda lehetne.

Az lenne a jó megoldás, ha a járdát nagyjából fél méterrel megszélesítenék.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 190

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    legörbített pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: Budapest Közút
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére