Megoldott

Építési törmelék

Kérjük tisztítsák meg a területet!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Dologház utca

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Szemét"-ra.

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A törmeléket elszállítottuk.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.

    From: Jarokelo.hu
    Sent: Wednesday, May 11, 2022 8:43 PM
    To: Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Subject: Új bejelentés
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Golgota tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Felhalmozott zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Orczy út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére