Megoldásra vár

Áldatlan állapotok a KÖKI-n

Tisztelt Illetékesek!
Sajnos nem sikerült a buszvégállomás területén túl a KÖKI kitakarítása. A gyalogos felüljáró a mai napig így néz ki. Jól látszik, hogy ez a mennyiségű szennyeződés nem napok alatt rakódott le a korlátok és szemetesek körül. Az már más kérdés, hogy az állomást használó emberem sem tudnak viselkedni, amire a darabos hulladék utal. Jó lenne, ha napközben is lenne takarító személyzet az épület teljes területén.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kőbánya-Kispest

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/18488-1/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00101255

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy a K
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szokásos szeméttenger

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére