Megoldott

Roncs bicó

Roncs reklám bicó foglalja a helyet a kerékpár támaszok között.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 41

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését, amelyet a Fővárosi Önkormányzati Rendészet továbbított részünkre.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a roncs kerékpárt elszállították.

    Tisztelettel: BKM FKF...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban található.
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére