Megoldásra vár

Régóta fennálló burkolat süllyedés a megálló végében

FRISSÍTÉS 2022.05.11.:

A JGK válasza:
"Tömegközlekedési megállók tekintetében a Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. nem illetékes."

-----

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a probléma megoldására.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Vajda Péter utca (Villám utca)

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a probléma megoldására."-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.11.: A JGK válasza: "Tömegközlekedési megállók tekintetében a Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. nem illetékes." ----- Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a problém...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tömegközlekedési megállók tekintetében a Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. nem illetékes.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.

    From: Jarokelo.hu
    Sent: Tuesday, May 10, 2022 8:00 PM
    To
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére