Megoldott

Bécsi rendszámú Opel Meriva

Jelenteni szeretnék egy hónapok óta egy helyben álló autót, melynek bécsi rendszáma van és a sofőr oldali ablaka félig le van húzva. Az autó hónapok óta a 14.keruleti Híd szálló oldalában áll, és csak gyűlnek rajta a parkolási bírságok.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Jurisich Miklós u. 16

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A jármű szabályosan várakozik a jelzett helyen. Az illetékesek álláspontja szerint, az elszállítására jogszabályi keretek közt nincs lehetőség.
  • Tisztelt Címzett!
    A(z) XIV. ker. Rendőrkapitányság a mellékelt küldeményt adta fel az Ön
    részére.
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyelet intézkedését megalapozó szabálysértés nem áll fenn,
    nem roncs állapotú, jogellenes közterület-használat a járművel
    összefüggésben nem feltételezhető.
    A
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    roncsautók az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Ilosvai Selymes utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére