Megoldásra vár

Elhagyott Opel Astra a Szobránc utcában

Jelenteni szeretnék egy hónapok óta egy helyben álló Opel Astrát a XIV. Kerületi Szobránc utcában. Az autó hónapok óta nem volt elmozdítva a helyéről, koszos és csak gyűlnek rajta a parkolási bírságok.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szobránc u. 12

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    roncsautók az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Ilosvai Selymes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott lerobbant auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Bence
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére