Megoldott

Szabálytalan parkolás, gyalogosforgalom akadályoztatása

Anonim Járókelő

Autó szabálytalan parkolással erősen akadályozza a gyalogosforgalmat, az úttesten babakocsival lehetetlen átkelni az Egressy út-Törökőr utca kereszteződésénél, mert egy ott parkoló autó elállja az átkelési lehetőséget.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Törökőr u. 1

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Ellenőrizték, valószínűleg már nem állt ott az autó.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    Az érintett helyszínt járőreink visszatérően ellenőrzik, és szabályszegés
    észlelése esetén a szükséges intézkedést foganatosítják.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zöldterületek parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Rákospatak park (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkoló?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére