Válaszra vár

Rossz állapotú, töredezett csatornafedő

Anonim Járókelő

Rossz állapotú, töredezett csatornafedő, Budapest, VI. ker., Zichy Jenő u.-Bajcsy Zsilinszky út elágazása (Arany János metrómegállónál)

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út 23

Hozzászólások

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00101033" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4093892] azonosítószám...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére