Válaszra vár

Beszakadt fedlap

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.10.15.

Magyar Telekom válasza:
"Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap."

---

Tisztelt Illetékes!
A Zichy Jenő - Bajcsy Zsilinszki sarkán beszakadt a fedlap.
Kérem cseréjét.

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út 23

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.10.15. Magyar Telekom válasza: "" --- Tisztelt Illetékes! A Zichy Jenő - Bajcsy Zsilinszki sarkán beszakadt a fedlap. Kérem cseréjét. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS 2021.10.15. Magyar Telekom válasza: "Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap." --- Tisztelt Illetékes! A Zichy Jenő - Bajcsy Zsilinszki sarkán beszakadt a f...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "DIGI Kft."-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Zichy Jenő - Bajcsy Zsilinszki sarkán beszakadt a fedlap. Kérem cseréjét. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS 2021.10.15. Magyar Telekom válasza: "" --- Tisztelt Illetékes! A Zichy Jenő - Bajcsy Zsilinszki sarkán beszakadt a fedlap. Kérem cseréjét. Köszönöm"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: DIGI Kft.
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Zichy Jenő utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére