Megoldott

Szemét a Mag utcában

A teljes Mag utca és abban található vízelvezető árkok teli vannak szeméttel. Sok éve ott állnak már. Igaz a TeSzedd akció keretein belül több, mint 10 zsáknyi szemetet szedtünk össze az utca egy részén, még így is maradt legalább tízszer ennyi. Kérem az illetékest az utca és a vízelvezetők kitakarításáról. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Mag u. 3

Hozzászólások

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a takarítást!
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/2343/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Csoportunk összegyűjtötte és elszállíto
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szent István út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Sas utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére