Megoldásra vár

Hiányzó fedél + szemét

A Mag utca 3 közvetlen közelében egy hiányzó aknafedő található, amit szeméttel borítottak be, hogy ne legyen életveszélyes. Kérem ennek javítását. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Mag u. 3

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/2331/1/2022/V0

    Tájékoztatjuk, hogy Útkarbantartási Csoportunk a bejelentésben szereplő beaz
    ...
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú alépítmény.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Besüllyedt csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére