Megoldott

Benőtt vízelvezető

A Mag utca 3 előtt egy benőtt vízelvezető található. Kérem ennek javítását.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Mag u. 3

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/2344/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő akna zúzott kővel feltöltésre k
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult vízelvezető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összefirkálták :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: DIGI
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére