Megoldott

rendszám nélküli Iveco

Több éve "parkol" a Róna utcán ez a rendszám nélküli teherautó. Az út takarítását teljesen akadályozza. Az autó körül összegyűlt és komposztálódott levelek mennyisége mutatja, hogy mióta áll mozdulatlanul ez a teherautó.
Kérem szépen a segítségüket az elszállításában.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 106-108

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    Rendszám nélküli, fehér színű, Iveco Daily tehergépjármű, elszállítás ideje és helye: 2022. június 22. napon 11:20 perc, Budapest, XIV. ker. Róna utca 106.-108. szám elől. (Tárolás: Total-Ká...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban ragasztottak rá figyelemfelhívó matricát, azonban azóta is ott áll ez a teherautó.
    Azonban tekintettel arra, hogy fizetős lesz ez a környék is június közepétől, így már csak idő kérdése, hogy...
  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Erre kíváncsi vagyok.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Gondolom megoldásra vár állapotra akartátok állítani.
  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Letkart, elhagyott motorgépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ismét roncstemető az Öv utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Öv utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére