Megoldott

Hyundai Pony

Évek óta nem mozdult ez a Hyundai Pony. Az idő múlását az autó körül évek alatt összegyűlt szemét jól mutatja. Retkes, ronda, gyakorlatilag a felnin áll, foglalja a parkolóhelyet és ráadásul hajléktalan használja/ lakja.
Kérem a segítségüket az autó eltüntetésében.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 103b

Hozzászólások

  • B. Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Láss csodát! Eltűnt az autó innen, most, hogy fizetőssé válik/vált ez a terület is,. Boldogság!
    Nem volt mese, menni kellett.
    Kíváncsi lennék, ha eddig nem volt jogalap az elszállítására, most hirte...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez semmi esetre sem megoldott, az autó 4-5 éve ott áll, semmilyen érvényes műszakival nem rendelkezik. Akkor inkább megoldatlan.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    A gépjármű érvényes műszaki vizsgával és rendszámmal rendelkezik, a Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályok értelmében nem intézkedhet. A bejelentésedet emiatt "Megoldottként" zárjuk.
    Kösz...
  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A jármű elszállítására nincs jogi lehetőség.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Letkart, elhagyott motorgépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ismét roncstemető az Öv utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Öv utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére