Megoldott

Be fog szakadni

A jelzőlámpa melletti fedlap billeg. A szélénél végig van egy lyuk. És már a járda is berepedezett.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész is a javítás.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A X. kerület, Fehér úton, a Gyakorló u.-val szemben, a Buszvégállomás előtti járdában található nagyméretű fedlap melletti járdabeszakadás javítását Társaságunk megrendelte.

    A...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rossz állapotú csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margitliget utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére