Megoldott

kerékpár úton felejtett farönkök

Anonim Járókelő

Favágás után még napokkal is farönök vannak a kerékpárúton (Népfurdő utca Dagály utca kereszteződés környékén)

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dagály u. 22

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valaki elvitte. Zárható.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik társaságunk kezelésébe, így a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére