Megoldott

Kidőlt szekrény

Kérem állítsák helyre a kidőlt szekrényt!
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 67

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/100869/kidolt-szekreny

    [https://d1mkxvwtzddm9n.cloudfront
    ...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    megsüllyedt fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leeső burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Plútó utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Főgáz műtárgy megrongálása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Hengermalom út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére