Megoldásra vár

Kerékpársáv folytonossági hiány

Tavaly ősszel vezetéket fektettek a Pannónia utcában. A Radnóti Miklós utca kereszteződésében nem festették vissza a kerékpársávot. Itt rendszeresen vannak konfliktusok az elsőbbség meg nem adásából.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Radnóti Miklós u. 23

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Pannónia u. - Radnóti u. kereszteződésben elbontott burkolati jelek helyreállításáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlett
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére