Válaszra vár

Rossz helyen vezetett kerékpárút

A III. kerület Tímár utcai felüljáró alatt a keskeny járdán vezet (?) a kerékpárút (legalábbis sokan kerékpároznak itt a járdán), keresztezve pl. a 29-es busz megállójában várakozókat is. Javaslom, hogy a kerékpárosok számára alakítsanak ki utat a felüljárón kívül, (akár szorosan a felüljáró mellett) a füves területen keresztül (annak a szélén). Itt bőven van hely, ezt a részt lényegében csak kutyasétáltatók használják.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árpád fejedelem útja 113

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Mohai Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére