Megoldott

Sérült korrózióvédelmi berendezés

Csepelen, a Kossuth Lajos utca 101/b mellett a korrózióvédelmi berendezés burkolata hiányzik.
Kérném a MVM Next-et ( Fővárosi Gázművek utódját ) értesíteni.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 101b

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/100760/serult-korroziovedelmi-berendezes

    [https://d1mkxvw
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Jellegzetes gázszag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Posztógyár utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Határ út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt közműfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    János tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére