Megoldott

Illegális szemétlerakó

Üdv!
Szokásos; 1212 Petőfi u. páratlan / Betű u. sarok

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Petőfi u. 55

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/2298/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Csoportunk összegyűjtötte és elszállíto
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés nevét "ILLEGÁLIS SZEMÉTLERAKÓ"-ról "Illegális szemétlerakó"-ra.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • István Mihály Neparáczki bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szent István út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Sas utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét az utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Máthé Olga
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szilvafa utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére