Válaszra vár

Lekopott az ellenirányú kerékpársáv

Lekopott a Rottenbiller utcai kerékpársáv, ami ellenirányúként különösen kellemetlen az itt közlekedőknek

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rottenbiller u. 41

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére