Megoldott

Belógó szegélykő

Ebbe a belógó szegélykőbe könnyen beleakadhat egy pedál, kérjük a megigazítását.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Bem rkp. 9

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tűnik, sikerült megoldani a problémát, köszönjük!
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ó, és még egy nagyon nagy „ötletük“ van!

    Közlekedj a mindekori útviszonyoknak legmegfelelőbben!
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Az a tapasztalatom, a Budapest Közút egyik leginkább és bosszantóan jellemző sajátossága, hogy nincs pénz és nem tudja (vagy nem akarja megérteni), hogy a kerékpárosok vagy leginkább az autókon kívül...
  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest Közút Zrt!
    Megértem, hogy priorizálni kell az elvégzendő feladatokat, de a kifejeltést, hogy ez 'nem jelent veszélyt a közlekedés biztonságára', azt az a néhány ezer arra kerékpározó...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Mozgó lapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lánchíd utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére