Megoldott

fára láncolt tábla

A Szabolcska 16. előtt van a fára láncolva ez az információs tábla.
Most vagy valami "ipariági" szleng a "fogva" kiírás helyett. Vagy létezik, hogy öncélúan be is kamerázták az utcát, ami közterület? Ha utóbbi is megtörtént, már csak azért sem szívesen menne ki az ember és vágná le maga. Kérem intézkedjenek!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szabolcska Mihály u. 16a

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszedték!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. május 5., csütörtök 16:58
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Dániel Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beregszász tér por, kavics az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sümegvár köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kint felejtett választási plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Andor utca 2 (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gumiabroncs a fa körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Lecke utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére